Strona główna1 » Zasady wysyłki
Kontakt
  • PPHU TechniCast Piotr Góra
    ul. Cała 2A, 97-300 Piotrków Trybunalski
    NIP: 771-115-85-90
  • E-mail:biuro@cortenstyle.eu
  • Telefon885 195 006
  • Godziny działania sklepuPn - Pt 9.00 - 16.00
Chmura tagów

Zasady wysyłki

WYSYŁKA i REKLAMACJE

1. Sklep wysyła zamówione produkty za pośrednictwem firmy kurierskiej pod adres (wskazany przez Klienta) w formularzu zamówienia.

2. Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych artykułów:

2.1 za pośrednictwem firmy kurierskiej

2.2 odbiór osobisty w punkcie odbioru osobistego Sprzedawcy

3. Wszystkie przesyłki są starannie zapakowane.

4. Koszty związane z dostawą zostaną wskazane podczas składania zamówienia.

5. Z przesyłką dostarczany jest faktura VAT - stanowiąca podstawę do zwrotu lub gwarancji.

6. Sprzedawca odpowiada za wady rzeczy zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego, w szczególności art. 556 oraz 556(1) -556(5) Kodeksu Cywilnego.

7. Dostawa jest realizowana w ciągu 14 dni, nie później niż w terminie 30 dni od zawarcia umowy.

8. Przy zamówieniach zawierających klika lub kilkanaście pozycji zamówienie zostanie wysłane po skompletowaniu całego zamówienia chyba, że strony postanowią inaczej.

9. Przy zamówieniach indywidualnych sklep rozpocznie realizację zamówienia po wcześniejszym uiszczeniu przez Klienta zadatku w wymiarze 30% wartości zamówienia..

10. Koszty przesyłki pokrywane są przez Klienta, chyba że strony ustalą inaczej.

11. W dniu wysyłki towaru Klient jest informowany o tym fakcie poprzez wiadomość e-mail.

12. W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki za pobraniem, bez wcześniej potwierdzonej rezygnacji z zamówienia koszty z tego tytułu ponosi Klient.

13. Przy odbiorze przesyłki należy w obecności kuriera sprawdzić czy opakowanie z towarem jest oryginalnie zapakowane.
W przypadku gdy paczka jest otwarta lub w widoczny sposób uszkodzona, należy spisać w obecności kuriera protokół szkody (odpowiedni druk reklamacyjny posiada przy sobie kurier firmy przewozowej) i nie odbierać przesyłki oraz niezwłocznie skontaktować się ze sklepem.

14. Po odbiorze nieuszkodzonej przesyłki należy otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość zgadza się z zamówieniem oraz czy towary nie są uszkodzone. W razie konieczności należy spisać protokół reklamacyjny i natychmiast skontaktować się ze sklepem. Zgodnie z obowiązującym Prawem Przewozowym Klient, który zauważył uszkodzenie zawartości przesyłki po odjeździe kuriera może zgłosić ten fakt firmie kurierskiej i zażądać przyjazdu kuriera w celu spisania protokołu. Kurier ma obowiązek przyjechać do Państwa i spisać protokół na zgłoszoną przez Państwa szkodę. Wszelkie reklamacje do firmy przewozowej, wg prawa przewozowego, mogą być zgłaszane w terminie do 7 dni od chwili odbioru przesyłki.

 

Uwaga!

W przypadku uszkodzenia zawartości przesyłki w transporcie protokół reklamacyjny spisany w obecności kuriera jest jedyną podstawą do uznania ewentualnych reklamacji zaistniałych podczas transportu. Druk reklamacyjny posiada przy sobie kurier firmy przewozowej.

15. W przypadku reklamacji wadliwy towar należy zapakować w oryginalne opakowanie wraz z wszelkimi dodatkami, które Klient otrzymał przy dostawie, (instrukcje, przewody) dołączyć kopię otrzymanej faktury oraz pisemny opis reklamacji i odesłać na własny koszt pod adres PPHU TechniCast, ul. Wojska Polskiego 108/112, Piotrków Trybunalski 97-300. W przypadku braku oryginalnego opakowania lub innych elementów sklep może odmówić uwzględnienia reklamacji i zastrzega sobie prawo odesłania reklamowanych elementów do Klienta na jego koszt.

16. Każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie.

17. Po uznaniu reklamacji reklamowany towar zostanie wymieniony na nowy, naprawiony lub Klientowi zostaną dostarczony nowe komponenty (np. klosze).


Przejdź do strony głównej